Loading Content...

Zderzenie kultur

Triality Productions

PRODUKCJE AV

FOTOGRAFIA

KOMPLEKSOWO

OD SCENARIUSZA DO POST PRODUKCJI

KORPORACYJNIE. MUZYCZNIE.

FILMOWO. EVENT'OWO.

JEDEN CLICK

I GOTOWE

SOLUTION

JESTEŚMY WSPÓŁCZESNĄ ODPOWIEDZIĄ NA TWOJE AUDIO-WIZUALNE POTRZEBY
Podążając za współczesnym rozwojem technologii , wszyscy odczuwamy potrzebę bycia widocznymi. Tworząc wizerunek biznesu czy nas samych posługujemy się obrazami, które opowiadają nasze historie. Wiemy jakim wyzwaniem jest tworzenie doskonałych produkcji. Dlatego w Triality dbamy o kompleksowe realizacje – od projektu po postprodukcję.

Paralax

PARYŻ (Francja) – MONTREAL (Canada) – WARSZAWA (Polska) – LONDYN (WielkaBrytania) MIAMI Południowo – wschodnie – (Stanyzjednoczone) – BERLIN (Niemcy) – HISZPANIA (Barcelona)
7 międzynarodowych centrów produkcyjnych jest do Twojej dyspozycji.

Manual

Services

Usługi
KOMERCJYJNIE
Nota Prasowa Video
Wprowadzasz na rynek nowe produkty czy usługi? Chcesz ogłosić rekrutację na stanowisko menedżerskie? Twoja firma przygotowuje wyjątkowy, branżowy event? Każdy powód jest dorby. Jeśli chcesz aby Twoja informacja dotarła do szerokiego odbiorcy, skorzystaj z NPV, najbardziej oryginalnej formy przekazu. Zwiększ zasięg swojego przekazu.
Prezentacja Video
Niezależnie od tego czy prowadzisz mikro przedsiębiorstwo czy zarządzasz międzynarodową korporacją. W realiach globalnej ekonomii, ukierunkowany wizerunek firmy buduje zaufanie twoich klientów i wspólników. Pozwala także na lepsze zapoznanie się zainteresowanych z firmą, z obszarami działalności i pracownikami.
Reklama Web / TV
Reklama telewizyjna różni się od internetowej na wielu płaszczyznach. Nasze zespoły doświadczonych scenarzystów dopasują “historię” tak, aby uzyskać maksymalny, pożądany rezultat. Nasi producenci zajmą się resztą a finalna produkcja spełni a czasami przewyższy Twoje oczekiwania. Triality zaprojektuje dla Ciebie całą kampanię.
Event Video
Najważniejsze to uchwycić moment, uwiecznić chwilę gdy trwa. Na to nie ma drugiej szansy. W Triality dbamy o szczegóły, starannie przygotowując scenariusze każdej produkcji eventowej. Wykonamy Twoje 100% założeń i dorzucimy nasze doświadczenie. Pracując z nami, nie musisz się martwić o wynik.
ART
Muzyczne Video
Teledysk odgrywa ważną rolę w trwaniu i przyszłych losach utworu muzycznego. Doskonały klip wykreuje utwór na klasykę gatunku. Kiepski znacznie zmniejszy jego żywotność. Naszym zdaniem scenariusz i profesjonalna realizacja to dwa filary ponadczasowych produkcji, bez których ciężko mówić o sztuce. Resztę pozostawiamy naszym zespołom od post-produkcji.
Film
iconheart
Zespoły profesjonalistów Triality zostały dobrane tak aby w pełni realizować produkcje filmowe lub wspierać istniejące struktury w zadaniach produkcyjnych. Jesteś pisarzem, który chce wyprodukować film? Producentem szukającym dobrego scenariusza? A może masz firmę produkcyjną i brakuje Ci kilku specjalistów? Triality zaradzi wszystkim Twoim potrzebom.
Serial TV / Web
Seriale i programy TV / Web to obecnie najbardziej popularne formy audiowizualne. Triality współpracuje z producentami przy procesach tworzenia scenariuszy jak i podczas samych realizacji. Kreujemy oryginalne treści w najwyższej jakości. Jesteśmy doskonałym partnerem w produkcji programów i seriali telewizyjnych i internetowych.
Dokument / Reportaż
Zespoły Triality pracują z rzetelnymi dokumentalistami na każdym etapie produkcji reportaży i form dokumentalnych. W zależności od podejmowanego tematu, zaproponujemy najbardziej kompetentnych specjalistów, tworząc zespół, jak zawsze, dopasowany do Twoich potrzeb
LUDZIE
Team Video
Do wykorzystania zarówno na Twojej stronie jak i na profesjonalnych platformach społecznościowych (np. LinkedIN). Audiowizualna prezentacja Twojego zespołu przybliża Twoją firmę odbiorcom. Jeśli zdjęcie warte jest tysiąc słów, to wyobraź sobie znaczenie video! Zadbamy o to, żeby pokazać Twoich pracowników z jak najlepszej strony.
CV
A gdyby tak podejść do tematu rekrutacji z innej strony? Wyobraź sobie, że wysyłasz swoje CV w formie video. Zamiast tradycyjnych form, sprawdź jak działa Video CV. Zaprezentuj swoją osobę dokładnie tak jak chcesz i znajdź wymarzoną pracę lub nowych Klientów. Doskonałe rozwiązanie dla branży coaching’owej.
Network
(social media)
Triality podejmuje wszelkie wyzwania, tak jak Ty. Wykorzystaj nasze produkcje w swoich kampaniach w mediach społecznościowych. Wrzuć na YouTube, Vimeo, blogi, serwisy randkowe. Profesjonalizm naszych realizacji stworzy Twój nowy wizerunek i podniesie twój status w sieci.
Aktorzy / Muzycy
Chcesz pokazać światu co potrafisz? Myślisz nad swoim Demo? Zadbaj o profesjonalizm a będą traktować Cię poważnie. Jesteś aktorem, który chce zaprezentować swój popisowy monolog lub muzykiem, którego umiejętności warto podziwiać i doceniać? Z Triality zwielokrotnisz swoje szanse.
FOTOGRAFIA
Produkt
Znaczenie jakości zdjęć produktowych to rzecz oczywista. Niezależnie od tego jak korzystasz ze swoich zdjęć, zamieszczasz je na Pinterest, składasz w katalogu czy pokazujesz w mediach społecznościowych, ich jakość będzie pierwszym czynnikiem podlegającym ocenie. A najwyższa jakość to nasza misja!
Event
Fotografia event’owa to doskonały PR. Pozwala archiwizować ważne wydarzenia i ich prze-bieg, odwiedzających Was gości, przełomowe momenty. Tym zajmie się Triality podczas gdy Ty zapanujesz nad przebiegiem event’u. Wszystko zgodnie z Twoim planem. Nasi fotogra-fowie będą na miejscu i nic nie umknie ich migawkom.
Ludzie
Potrzebujesz profesjonalnej fotografii do swojego CV? Chcesz wykonać nową sesję do kampanii w mediach społecznościowych? W Triality zadbamy o Twój wizerunek jak nikt inny. Szukasz wyjątkowych planów zdjęciowych, może chcesz przygotować sesję w specjalnej atmosferze i z niepowtarzalnym klimatem? Dzięki naszym zdjęciom Twoje wspomnienia pozostaną wiecznie żywe.
Ogłoszenia Drukowane
Chcesz stworzyć plakat, ogłoszenie w magazynie branżowym, zamierzasz wydrukować katalog lub zwyczajnie skończyły Ci się wizytówki. Nasi specjaliści zajmą się każdym zleceniem, od projektu po finalny druk i dostawę do Twojego biura. Dzięki współpracy z naszym partnerem biznesowym, dostarczymy pod Twoje drzwi nakłady ulotek, katalogów, odzież promocyjną, gadżety reklamowe, i wiele innych. Powiedz nam czego potrzebujesz lub jaki cel marketingowy chcesz osiągnąć. My

Teams

Writers

writers
Daria
Woszek
Daria łączy w sobie świat filmowy z teatralnym. Ma doskonałe wyczucie smaku a jej historie cechuje oryginalne i inteligentne poczucie humoru. Jej ostatni film “HYCEL”, zdobył nagrodę Providence (Rhode Island International Film Festival) dla najlepszego filmu krótkometrażowego z szansą na Os-car’ową nominację. Trudno o lepszą rekomendację.
iconhire
Jacek
Roczniak
Scenarzysta, powieściopisarz, muzyk, operator. Człowiek renesansu, kompleksowo i z dbałością podchodzący do swojej pracy. Posiada wyjątkowy dar wizualizowania scenariuszy. Łącząc wykształcenie psychologiczne i reżyserskie, Jacek bezbłędnie wychodzi naprzeciw potrzebom każdej produkcji.
iconhire
Małgorzata
Pośpiech
Dziennikarka, pisarka, tłumaczka, reżyser filmów dokumentalnych i eksperymentalnych, fotografik. Patrząc z perspektywy życia na dwóch kontynentach, Małgorzata łączy polski charakter z amerykańską lekkością. Nominowana do Nagrody Literackiej Centralnej Europy za powieść “Miasteczko”, na bazie której stworzyła scenariusz do filmu “Once Upon a Time After a War”.
iconhire
Wojciech
Stupnicki
Nasz człowiek z południa, który doświadczenia życiowe i umiejętną obserwację świata przelewa na papier, pisząc prawdziwe i wiarygodne historie. Scenarzysta i reżyser, z łatwością tworzący spójne z wizją scenariusza storyboard’y. Surowe i bezpośrednie kino gatunkowe i oderwanie od klasycznych rozwiązań to sygnatury stylu Wojtka.
iconhire
Olga
Ozierańska
Scenarzysta, reżyser, fotograf. Olga zdobywała wykształcenie kierunkowe w Polsce i Hiszpanii a jej prace podziwiano w Anglii, Niemczech, na Litwie, w Rumunii, słowem w całej Europie. Wystarczy jeden rzut okiem na jej fotografie i scenariusze aby docenić wyrafinowany gust i wyjątkową wyobraźnię. Przestrzeń, kolor, fabułę, to wszystko Olga opowiada piórem i obiektywem.
iconhire

February 2018

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Imie

Email

Wyślij

Wiadomość

February 2018

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Imie

Email

Wyślij

Wiadomość

February 2018

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Imie

Email

Wyślij

Wiadomość

February 2018

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Imie

Email

Wyślij

Wiadomość

February 2018

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Imie

Email

Wyślij

Wiadomość

February 2018

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Imie

Email

Wyślij

Wiadomość

Management

Alicja Grabowska
Reżyser form dokumentalnych, współpracująca z wiodącymi stacjami telewizyjnymi świata. Współwłaścicielka wytwórni filmowej Triality Productions. Producent i Reżyser Formatujący programów telewizyjnych, reklam i filmów dokumentalnych. Prywatnie miłośniczka sportów wodnych, brązowa medalistka Mistrzostw Polski skuterów wodnych. Dynamiczna i ambitna, stawiająca czoła wszelkim wyzwaniom. Wyrywa się schematom, mówiąc głośno : «Czasem jeszcze przed śniadaniem wierzę w sześć niemożliwych rzeczy.» Buduje Triality doświadczeniem w produkcji filmowej i znajomością rynku.

News/Gallery

Newsy

partners

PARTNERZY
partner3
partner1
partner4

Say Hi Pl

sayhiwordspl

 
sayhidotpl

Footer